top of page

Müşteri Hizmetleri

İletişim

Müşteri Hizmetleri Ekibimiz size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

Sohbet Butonu

Hafta İçi - 08:30-18:00

Hafta İçi - 08:30-18:00

Öneri/Şikayet

Öneri/Şikayet Formu

Müşteri Hizmetlerimize uygulamada yerine getirebileceğimiz her konu ile alakalı öneri/şikayet formu gönderebilirsiniz.

Tebrikler, mesajınızı aldık !

Merhaba

sertifikamerkezim.net tüm Türkiye ve Global arenada şahıs ve kurumların gelişimlerini desteklemek üzere online eğitim ve sertifikasyon hizmeti sunmaktadır.

sertifikamerkezim.net, İstanbul merkezli ve tüm Türkiye’ye online dersler aracılığıyla sertifikalandırma hizmeti veren bir eğitim kurumudur. 190’dan fazla meslek ve sektörde kullanılmak üzere zorunlu olan sertifikaların; Kaydını, Eğitimini, Sınavını ve yetkilendirmesini yasal prosedürler çerçevesinde yapmaktadır.

Baş vuracağı iş yerinin insan kaynakları tarafına sunulması gereken evrakların içerisinde, işe alımı kolaylaştıracak en etkili belge, yapacağı işe dair sertifikasının olup olmamasıdır. Bu sebeple ister bir iş başvurusu yapın isterseniz kendi girişiminizi başlatın, sektörünüz/mesleğiniz üzere mutlaka sertifikanız bulunmalıdır.

Dil ve anlatım konuları bakımından profesyonelleşmiş eğitimcilerimiz ile sertifika sınavına daha etkili hazırlanacaksınız. Eğitim videoları, sayısızca doküman ve belirli günlerde gerçekleştirilen canlı derslerle, sertifika alırken bildiklerinizi pekiştirerek iş yerinizde daha verimli olacaksınız.

sertifikamerkezim.net, 2017 yılında sertifikalandırma hizmetine başlamıştır. Psikolojik danışmanlık, Kurumsal firmalara çözüm ortağı ve sektöre değer katmak için sürekli seminerler düzenlemektedir. 2018 yılı sonunda ise uzmanlaştığı alanlarda, online eğitim sistemine hızlı bir geçiş yaparak uzaktan eğitimi kolaylaştırmıştır.

Önceliklerimiz

  • En birinci önceliğimiz, fiziki bir belgeden ziyade katılımcının bütün bilgiyi tam olarak edinebilmesi amaçlanmıştır.

  • Makul fiyatlar çerçevesinde hızlı internet, güçlü altyapı ve anlaşılabilir eğitim videoları ile eğitim vermektir.

  • Günümüz trendlerini takip ederek, örneklendirme işlemlerini daha da akılda kalıcı olmasını sağlıyoruz.

  • %100 Memnun ve mutlu müşteri ilkemizden asla taviz vermeyiz.

Hedefimiz

Bu zamana kadar kademeli olarak eğitim ve danışmanlık sektöründe faaliyet göstererek büyümeye devam ettik. Yaptığımız işte uzmanlaşmadan, en iyileri arasına girmeden yeni projelerimizi hayat geçirmedik. Bundan sonraki dönemde hem müşterilerimiz hem de çalışanlarımız açısından en çok tercih edilen kurum olana kadar var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Neden sertifikamerkezim.net?

Bizi tercih etmenizin onlarca sebebi var. Bunlardan popüler olan kriterler işte şunlardır:

  1. Online eğitim esnasında bulut altyapısı kullanıldığından ötürü erişememe sorunu %0‘dır.

  2. İçerik dağıtıcı teknolojisi (CDN) kullanarak beklemenin önüne geçiyor ve dakikaya yaklaşan açılış sürelerini milisaniyelere indiriyoruz.

  3. İletişim sayfamızdaki irtibat bilgileri aracılığıyla bize 7/24 erişebiliyorsunuz.

  4. Sınıfları ve yüzlerce birebir ders almış öğrencisi olan fiziki bir eğitim kurumuyuz. Böylelikle herhangi bir durumda yol tarifi alarak, kurumumuzdaki sıcak/soğuk ikramları tatmaya kolaylıkla gelebiliyorsunuz.

  5. Türkiye’nin en kapsamlı sertifikalandırma kurumuyuz. Şuan 195’i aşkın sektör ve meslek dallarına yönelik sertifika verebilmekteyiz.

SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Online Eğitim ve Online Sertifika Programları Hakkında sıkça sorulan soruların yanıtlarını aşağıdan inceleyebilir, eğitim danışmanınızı bizzat arayarak ücretsiz destek alabilirsiniz.

bottom of page